Про проект
Тематика статтей
Форуми
Доставка ліків
Корисні адреси
Дошка оголошень
Інформаційно-довідкова служба
Замовити медикаменти

автор

оголошення

Телепрограма "Аптека Галицька"
01.08.2004р.


Шановні відвідувачі сайту!

Дозвольте запросити Вас до перегляду телепрограми „Галицька Аптека”, який транслюється на „Новому каналі” о 9.40 в неділю та о 18.00 в четвер.


Головним завданням програми є підвищити культуру споживання лікарських засобів, зменшити відсоток безконтрольного та безпідставного вживання медикаментів, пропагувати здоровий спосіб життя.

Телепрограма „Галицька Аптека” готується за підтримки Львівського обласного управління охорони здоров`я, Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів у Львівській області, медичних закладів державної і недержавної форми власності, фармацевтичних підприємств, благодійних організацій та інших організацій, яким не байдужі проблеми галузі охорони здоров`я.

Тема найближчої програми: “Гомеопатія в сучасній медицині”.

Дата виходу: 22 серпня, 26 серпня.

Подаємо додаткову інформацію для тих, кого зацікавила тематика телепрограми:

Перелік аптек, що готують гомеопатичні ліки:

  s
 • “Аптека на Марійській площі” адреса: м. Львів, площа Міцкевича, 8, тел.: 72-20-52.
 • s
 • Аптека “Гомеовіта” адреса: м. Львів, вул. Куліша, 1, тел.: 72-17-13.
 • s
 • Навчально-виробнича аптека ЛДМУ адреса: м. Львів, вул. Пекарська, 75, тел.: 76-83-45.
Центри біологічної медицини, де консультують лікарі-гомеопати:

  s
 • Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини “Сідус” адреса: м. Львів, вул. Пасічна, 39-а, тел.:s251-04-57.
 • s
 • Лікувально-діагностичний центр “Вітакор” адреса: м. Львів, вул. Гулака-Артемовського, 5, тел.:s75-12-84.

Благодійний фонд "Галицький аптекар"
24.09.2004 р.

ПРОВЕДЕННЯ 24 ВЕРЕСНЯ 2004 РОКУ ФЕСТИВАЛЮ „ЗОЛОТИЙ ФОНД ФАРМАЦІЇ”
24 вересня 2004 року у стінах Львівського Національного медичного університету ім. Данила Галицького в рамках благодійної програми, яка згуртовує більше ста пенсіонерів-фармацевтів м.Львова пройшов фестиваль „Золотий фонд фармації”, присвячений Дню фармацевтичного працівника в Україні.
Протягом двох років Благодійний фонд „Галицький аптекар” охопив своєю благодійною програмою „Ветерани фармації” 130 осіб пенсійного віку, серед яких - колишні завідувачі аптек, провізори, працівники аптекоуправління, викладачі. Більшості виповнилося 70 років, багатьом понад 80 років. Цих людей багато що єднає - праця у часи, які ми знаємо вже з книжок, десятки років знайомства і дружби. Вони жили і працювали разом, великою родиною, зустрічалися, спілкувались, а зараз мають велике бажання надалі підтримувати зв’язки, бути активними і бачитись.
Фестиваль „Золотий фонд фармації”, організований Благодійним фондом „Галицький аптекар” став черговою нагодою для зустрічі кількох поколінь однієї професії. Цьогорічна зустріч була присвячена Дню фармацевтичного працівника в Україні. Спогади живуть довго завдяки тому, що ми час від часу торкаємось до них пам’яттю. Спогади посивілих фармацевтів - це їхній особливий, інтимний світ, у який вони дозволяють навідуватися і нам. Поки що ми гості у цьому світі, а прийде час - будемо там господарями. Прийде час і наш золотий фонд фармації стане золотим фондом історії, а поки що – ми так хочемо відкласти старість на невизначений час!

Благодійний фонд "Галицький аптекар"
20.08.2004 р.


Шановні колеги,
Благодійний фонд „Галицький аптекар” та організатори ІІ регіональної конференції фармацевтичних працівників „Нова фармація” мають честь запросити Вас на науково-практичну конференцію „Фармація і медицина для пацієнта”, приурочену Дню фармацевтичного працівника в Україні.
Конференція проходитиме 17 вересня 2004 року у конференц-залі, ресторані Львівського готелю „Супутник”. Кількість учасників 300 чоловік. В конференції візьмуть участь гості з Європейської фармацевтичної асоціації та Асоціації клінічних фармацевтів Франції. Загалом передбачається участь в конференції працівників більше 40-ка роздрібних та гуртових фармацевтичних фірм регіону. Програма конференції включатиме близько 10 доповідей.
З пропозиціями щодо участі в конференції, за додатковою інформацією, прохання, звертатись безпосередньо до Галини Гудз або Оксани Радковської за телефоном (032)298-99-82. E-mail:

Благодійний фонд „Галицький аптекар”
18.06.2003 р.

24 червня 2004 року о 12.00 в приміщенні консультаційної поліклініки Львівської міської дитячої клінічної лікарні (вул.П.Орлика, 4) відбудеться семінар за темою „Співпраця лікарів, фармацевтів та педагогів як чинник успішної реалізації освітніх проектів щодо статевого виховання дітей та підлітків” для міських дитячих гінекологів, лікарів та фельдшерів шкіл-інтернатів.
Семінар організовують Благодійний фонд „Галицький аптекар”, Центр статевого виховання дітей та підлітків, запрошені лікарі-консультанти інформаційно-довідкової служби „Здоров`я жінки”, міські дитячі гінекологи та лікарі шкіл-інтернатів м.Львова, кореспонденти Всеукраїнського часопису „Аптека Галицька”, газети „Ваш аптекар”.
Семінар проводиться в рамках проекту „Інформаційно-довідкова служба „Здоров`я жінки”, що фінансується Мережею Нідерландських благодійних фондів для країн Центральної та Східної Європи.
План семінару:
 1. Презентація роботи інформаційно-довідкової служби "Здоров`я жінки" - лікар-консультант Наталія Усик.
 2. Презентація україномовного інтернет-порталу „Здоров`я жінки” zdorovja.org.ua– адміністратор порталу Олександра Пуківська.
 3. Фармацевтична опіка в дитячій та підлітковій гінекології фармпрепаратами вітчизняного виробника ВАТ „Київмедпрепарат” – регіональний менеджер Оксана Радковська.
 4. Актуальні проблеми дитячої та підліткової гінекології – головний міський гінеколог Любов Бобрик.
 5. Освітні програми зі статевого виховання в школах – головний міський гінеколог Любов Бобрик.
 6. Дискусії, обговорення.
 7. Презентація та обговорення проекту Декларації етичних засад діяльності ОГС в Україні – виконавчий директор БФ „Галицький аптекар” Галина Гудз.
Попередній запис бажаючих взяти участь в семінарі проводиться за телефонами: (032) 298-99-80, 298-99-81.
Детальніше про проект „Інформаційно-довідкова служба „Здоров`я жінки”, про тематику семінару, організаторів можна дізнатись завітавши на Інформаційний портал „Здоров`я жінки” zdorovja.org.ua

Галина Гудз
Виконавчий директор БФ „Галицький аптекар”
79040, м.Львів, вул.Городоцька, 214
Тел./факс: (032) 298-99-80, 298-99-81,
Інформаційний портал „Здоров`я жінки” zdorovja.org.ua

Центр підтримки лактації та грудного вигодовування "Материнське джерело"
15.06.2004 р.

Грудне вигодовування має надзвичайно велике значення для повноцінного розвитку дитини: це контакт з мамою, звичні запахи та смаки, тілесний комфорт, задаволеня рефлексу смоктання, почуття безпеки, джерело харчування та життя. налагодження всіх функцій ооорганізму, становлення і розвиток імунної, нервової та ендокринної систем.
За додатковою інформацією та консультативною допомогою щодо грудного вигодовування звертайтесь в Центр підтримки лактації та грудного вигодовування "Материнське джерело".
Контактна адреса:
79030, м. Львів, вул. Дж. Вашингтона, 6
Перинатальний центр, центр підтримки лактації
Контактний телефон:
(0322) 442-124
e-mail:[email protected]
http://[email protected]
Вхід з боку гінеколгії або патології вагітних
Проїзд маршрутним таксі № 24, 8, 97,29, 29А, 96, 30, 117, 52

Центр розвитку дитини раннього віку
15.06.2004 р.

Шановні батьки!
Сьогодні у Вашому житті надзвичайна подія. Народилася очікувана і бажана дитина - неоціненний Божий дар. Ви стали Матір'ю і Батьком. Узяли на себе почесну місію - допомогти дитині стати особистістю.
На базі Львівського державного обласного перинатального центру працює Центр розвитку дитини раннього віку, де можна отримати усю необхідну інформацію та консультації щодо виховання малюка в ранньому віці.
Контактна адреса:
79030, м. Львів, вул. Дж. Вашингтона,6
Контактний телефон:
(0322) 442-124

Львівський обласний центр репродуктивного здоров'я населення
08.06.2004 р.

Львівський обласний центр репродуктивного здоров'я населення є спеціалізованою лікувально-діагностичною, організаційно-методичною та профілактичною установою охорони здоров'я, яка забезпечує висококваліфіковану консультативну, діагностичну та лікувальну допомогу з питань сім'ї та репродуктивного здоров'я населення.
У ЛОЦРЗН працюють:
 • акушер-гінеколог
 • гінеколог дитячого та підліткового віку
 • уролог-андролог
 • сексопатолог
 • дерматовенеролог
 • психолог
У центрі діє пункт невідкладної контрацепції.
Спеціалістами заснована Львівська обласна асоціація репродуктивного здоров'я.
Адреса організації:
79008, м. Львів, вул. Короленка, 9
Телефон: 75-80-61
E-mail: [email protected]

Газета “Ваш аптекар”
17.05.2004 р.

Розкажіть про свій захід нашим читачам
Газета “Ваш аптекар” запрошує до співпраці громадські організації західних областей України, які працюють у сферах охорони здоров'я, соціальних послуг, гендерних питань, благодійництва.
Пропонуємо вам інформаційне спонсорство акцій (з кількістю учасників не менше 100 осіб).
Орієнтовна схема співпраці може бути такою:
 • ми публікуємо у газеті “Ваш аптекар” інформацію про ваш захід напередодні або після нього;
 • забезпечуємо кожного учасника акції примірником нашої газети;
 • ви включаєте інформацію про “Ваш аптекар” у роздаткові матеріали заходу;
 • надаєте нам можливість розмістити листівки про газету в офісі вашої організації та у приміщенні, де проводиться захід.
 • “Ваш аптекар” - це
  • останні новинки у світі медичних препаратів;
  • науково-популярні статті з різних аспектів медицини;
  • кваліфіковані поради з лікування та здорового способу життя;
  • участь у проекті «Здоров'я жінки» (статті лікарів-консультантів, відповіді на запитання читачів).
  Виходить двічі на місяць. Тираж – 15 тис. примірників. Обсяг – 8 сторінок А3 формату. Перша і восьма сторінки – кольорові.
  Газета корисна усім, хто не байдужий до свого здоров'я.
  Детальніше розпитуйте за тел.: (032) 298-99-71 (Оксана Камінська).
  Пропозиції надсилайте за адресою: [email protected]

БФ "Галицький аптекар"
10.05.2004 р.

12-13 травня 2004 року БФ "Галицький аптекар" на базі інформаційно-довідкової служби "Здоров'я молодих жінок" буде проводити безоплатні навчальні тренінги "Робота консультанта в консультаційному центрі", "Засади ефективного консультування", "Як побудувати ефективну роботу консультаційного центру". Запрошуються всі зацікавлені особи, волонтери інших консультаційних центрів/гарячих ліній, які бажають пройти навчання з отриманням сертифікатів попередньо записуватись за телефоном: 298-99-80. Проект реалізується за підтримки мережі Нідерландських благодійних фондів для країн Центральної і Східної Європи.
Контактна персона: Галина Гудз.

Медичний центр “Інтерсоно”
04.02.2004 p.

Щовівторка та щосереди об 11 годині лекція на тему “Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні непліддя”. Після лекції пропонується індивідуальна безкоштовна консультація з спеціалістом репродуктологом.

БФ "Галицький Аптекар"
16.01.2004 р.

Український національний портал з питань ВІЛ/СНІД, наркоманії і сексуального здоров'я:
www.aids.ua

ПТП МП фірма "Едельвейс"
04.12.2003 р.

За номером телефону інформаційно–довідкової служби фармацевтичної фірми „Едельвейс” 670–970 Ви можете замовити доставку по місту Львову медикаментів додому, в лікарняну палату, чи на роботу.

БФ "Галицький Аптекар"
04.12.2003 р.

Благодійний фонд "Галицький Аптекар" , Всеукраїнський часопис "Аптека Галицька" запрошують регіональних представників фармацевтичних компаній, акредитованих в Західному регіоні України на семінар "Сучасні аспекти фармакотерапії в лікуванні жіночих захворювань", який відбудеться 18.12.2003 р.

Попередній запис учасників за телефоном 98-99-80. Участь безкоштовна.

Відповідальна особа: Галина Гудз.

Медичний центр „Простір”
03.12.2003 р.

Любі жінки! Медичний центр „Простір” пропонує Вам повний спектр гінекологічних послуг. До 31 грудня 2003 року кольпоскопія та цитологічне дослідження мазків на наявність ракових клітин проводиться безкоштовно за умови кріолікування ерозії шийки матки.Медичний центр „Простір”: м.Львів, пр.Свободи, 33, попередній запис за телефоном (0322) 96–54–80, 96–54–84.

Здоров’я жінки
01.12.2003 р.

Для молоді Львівщини. Якщо Ви бажаєте отримати відповіді на запитання, що стосуються жіночого здоров`я, якщо Вам потрібна додаткова інформація, порада лікаря–консультанта, зателефонуйте анонімно в інформаційно–довідкову службу „Здоров`я жінки” за телефоном (0322) 670–970.

Якщо ж проблема вже існує, не зволікайте, звертайтесь в Центр статевого виховання дітей та підлітків: м.Львів, вул.П.Орлика, 4 (консультативна поліклініка Міської дитячої клінічної лікарні), телефон (0322) 59–75–14.

:::Версiя для друку:::
Про проект | Тематика статтей | Форуми
Доставка ліків | Корисні адреси | Дошка оголошень
Благодійний фонд "Галицький аптекар"
79040, Львів, вул. Городоцька, 214


ОПИТУВАННЯ
Чи може, на Вашу думку, громадськість істотно вплинути на процес реформування галузі охорони здоров`я?
 Так
 Ні
 Важко відповісти
медтехника
Copyright © 2003 БФ "Галицький аптекар" Всі права застережені    Останнє поновлення : 08.10.2004