Про проект
Тематика статтей
Форуми
Доставка ліків
Корисні адреси
Дошка оголошень
Інформаційно-довідкова служба
Замовити медикаменти
Використай весняний час і схуднеш швидше, ніж влітку. М. Процайло.

Весна – ідеальна пора, щоб скинути зайві кілограми. Звичайно, ви не марите про те, щоб вийти вранці на вітер та розлізлий сніг під ногами? Але це не страшно. Може ви ігноруєте пішими прогулянками? Не варто. Переконаєтеся в цьому влітку, коли радо купуватимете одяг на кілька розмірів менший. Ми спробуємо вам довести, що рух – це не тільки життя, а й продовження молодості та збереження здоров’я.

Саме під час холодного, примхливого сезону розігріте тіло спалює велику кількість калорій. Отож, замість відкладати жир, як борсук на зиму, ви станете вродливішою, піднімете настрій, вирівняєте поставу, не кажучи вже про прекрасне самопочуття цілого організму.

Пробіжки ранньою весною по ковзкому підталому снігу змушують інакше переставляти ноги, ніж коли ви ходите або біжите по сухому, “літньому” асфальту. Морозне вранішнє повітря дуже чисте і надзвичайно бадьорить. Інтенсивний рух, особливо на холоді, більш дієвий, ніж заспокійливі засоби чи антидепресанти. А це важливо, оскільки стреси підвищують апетит і сприяють засвоєнню жиру. Пробіжка вранці (особливо у ясну днину) підвищує рівень серотоніну, який відповідає за гарний настрій і запобігає “стресовому” переїданню. Ще не переконалися? Дослідження доводять, що жінки, які не зважаючи на погоду пробігали 3–4 км щодня, без надмірних зусиль втрачали зайву вагу і надовго зберігали елегантний силует. Ось кому забезпечена досконала форма. Ваше тіло набере пружності, стрункості, кості зміцніють і не будуть боліти на зміну погоди.

Якщо важко вийти з дому, ось вам кілька порад, чим себе переконати не пропускати ранішню пробіжку. Або можете собі придумати свої власні аргументи, може вони більше на вас діятимуть.

  • Уявіть, як під час бігу відчуєте перші весняні запахи, почуєте по–весняному дзвінкий голос синичок та горобців;
  • Скажіть собі, що весняний приморозок – завжди привід для прогулянки, а не навпаки. Одягніть черевики на товстій підошві, бо саме пругкий біг підтюпцем збільшує кількість спалених калорій.
  • Якщо ви живете у центрі міста, то заодно переглянете магазинні вітрини, може з’явилось щось цікаве, чи оголосили знижку. Адже ви біжите вранці, отож першою про це довідаєтеся.
  • Обіцяйте собі повернутися додому тільки–но відчуєте втому, хоч би й через 5 хвилин.
Буває таке, що заплановану пробіжку відсунуто на сам кінець розпорядку дня, через велику кількість справ. А ввечері ви настільки втомлені, що не може бути й мови про біг. Тоді просто обмежено вживайте жирні страви у цей день, бо наберете вагу.

Не виключено, що погода може перешкодити вам бігати. Якщо часом на дворі зима захотіла позмагатися з весною, то дійсно краще не виходити на вулицю. А чим замінити прогулянку? Можна піти у фітнес–клуб або у тренажерний зал. Навіть не хочете показувати носа за двері? Обов’язково позайматеся вдома, щоб тримати м’язи готовими до пробіжки завтра.

:::Версiя для друку:::
Про проект | Тематика статтей | Форуми
Доставка ліків | Корисні адреси | Дошка оголошень
Благодійний фонд "Галицький аптекар"
79040, Львів, вул. Городоцька, 214


ОПИТУВАННЯ
Від кого, на Ваш погляд, залежить вирішення проблем у галузі охорони здоров'я?
 Місцевої влади
 Центральної влади
 Міністерства охорони здоров'я
 Обласних, міських управлінь охорони здоров'я
 Медиків
 Громадських організацій
 Населення
 Важко відповісти
медтехника
Copyright © 2003 БФ "Галицький аптекар" Всі права застережені    Останнє поновлення : 05.12.2003