Про проект
Тематика статтей
Форуми
Доставка ліків
Корисні адреси
Дошка оголошень
Інформаційно-довідкова служба
Замовити медикаменти
ЯК ЖИТИ БЕЗ НАРКОТИКІВ? Публікація осередку підтримки узалежнених, ВІЛ-позитивних осіб та членів їх родин.

Можливо, Ти вживаєш наркотик, для того, щоб вирізнитися та підкреслити свою особливість.
Але це, врешті-решт, дає зворотній ефект: чим довше Ти приймаєш наркотик, тим більше Ти, втрачаючи здібності і таланти, уподібнюєш себе до сотень тисяч тих, котрі є залежні. Врешті Ти тратиш почуття власної гідності та перестаєш поважати себе.
Можливо, Ти вживаєш наркотик для того, щоб інші тебе сприйняли.
Але, з плином часу, Ти стаєш все менш цікавим для своїх друзів (тих, котрі не вживають наркотик), а з тими, хто вживає, Тебе поєднують лише наркоманські “розклади”, в яких бракує щирості та безкорисливості. Тобто, насправді, Ти стаєш ще більш самотнім та втішаєшся лише моментами уявної приємності, яку приносить Тобі наркотик.
Можливо, Ти вживаєш наркотик, щоб втекти від проблем з рідними, в школі чи вузі, з дівчиною чи хлопцем.
Але наркотик їх не вирішує. Навпаки, проблеми наростають і обтяжують Тебе все більше, бо з'являються нові – пов'язані з вживанням наркотику.
З цим експериментуванням та залежністю є пов'язаний ризик набути гепатит (жовтуху) типу В і С, заразитись ВІЛ – інфекцією або передозувати і тоді...
Тому – БУДЬ СОБОЮ!!!
Ти єдиний і неповторний...
Врешті-решт не всі повинні любити Тебе, та й Ти не мусиш любити усіх (хоч можна цього прагнути)...
Ти маєш природну здатність вирішувати свої проблеми. Зроби лиш перший крок і Бог Тобі допоможе...
Не все мусить Тобі вдаватися – ніхто не є досконалий...

ЯК РЯТУВАТИСЯ І ДЕ ШУКАТИ ДОПОМОГИ...
Для того, щоб навчитися стримуватись, доведеться перейти через серйозні зміни – фізіологічні, розумові, емоційні і духовні:

  • Щоб розпочати шлях до видужання, слід провести очищення організму – детоксикацію;

  • Єдиний спосіб встояти – не прийняти першу дозу! Не лякай себе думками: "Я не зможу жити так, щоб ніколи не вживати наркотик". Намагайся прожити лише один – сьогоднішній день – без наркотику; і якщо один день – це надто довго, то спробуй прожити тверезим хоча б найближчу годину.

  • Найбільший Твій ворог – це самотність! Ти не можеш справитися з цим самостійно. Тому не бійся звертатись по допомогу. Це може бути психолог чи психотерапевт, або хтось з тих, хто вже “зав'язав”. Існує товариство Анонімних Наркоманів (НА), яке об'єднує видужуючих наркоманів, котрі вже перейшли всі жахи залежності. Вони, ділячись власним досвідом, підтримують один одного в прагненні навчитися тверезому способі життя. Приходь, а навіть “змушуй” себе приходити, на зустріч НА – це унікальна можливість віднайти свій шлях до зцілення.

  • Наркотик – це страшний, безжалісний і підступний ворог, але є Той, хто має над ним цілковиту владу – це Бог. Звернись до Сили, потужнішої, ніж Твоя власна, яка зробить те, що Тобі самому не під силу і здається неможливим.

У місті Львові групи анонімних наркоманів (НА) „Горицвіт” збираються у вівторок і четвер о 18.00 за адресою м. Львів, вул. Симоненка, 5, Церква Святого Володимира і Ольги (цокольне приміщення, клас №3).
Якщо у Вас виникли запитання – прийдіть, або подзвоніть до нас: Осередок підтримки узалежнених, ВІЛ-позитивних осіб та членів їх родин, 79016, м. Львів, вул. Озаркевича, 4, Шпиталь ім. митр. Андрея Шептицького, каб.№3, понеділок-четвер з 16.00 до 19.00, тел. 8 (0322) 99-11-37

:::Версiя для друку:::
Про проект | Тематика статтей | Форуми
Доставка ліків | Корисні адреси | Дошка оголошень
Благодійний фонд "Галицький аптекар"
79040, Львів, вул. Городоцька, 214


ОПИТУВАННЯ
Чи достатній, на Вашу думку, рівень оплати праці медиків в державних лікарняних установах?
 Цілком достатній
 Недостатній
 Не знаю рівня заробітньої плати медика
 Важко відповісти
медтехника
Copyright © 2003 БФ "Галицький аптекар" Всі права застережені    Останнє поновлення : 15.01.2004