Про проект
Тематика статтей
Форуми
Доставка ліків
Корисні адреси
Дошка оголошень
Інформаційно-довідкова служба
Замовити медикаменти
За горнятком кави..... Згідно матеріалів преси.

Араби вважали каву ліками. За легендою, архангел Гавриїл почастував чашкою кави хворого Мухаммеда, і той не лише видужав, а навіть відчув у собі сили перемогти сорок вершників і опанувати сорока жінками. На жаль, сучасні лікарі таких чудодійних властивостей за кавою не визнають і відносяться до неї з підозрою. Кава – один із самих активно досліджуваних продуктів у світі, але доказів того, що він шкідливий для здоров'я - немає.
Каву звинувачували в тім, що вона викликає і виразкові хвороби, і рак, і уроджені каліцтва. У захист цього напою, виступив французький професор Жорж Нетрі. Він відзначив, що немає ніяких підстав стверджувати подібні звинувачення. З приводу вмісту в каві деяких шкідливих речовин, таких, наприклад, як бензопірен, то за підрахунками професора Нетрі потрібно випити 370 чашок місткістю 150 мілілітрів, для того, щоб в організм потрапило стільки ж цієї речовини, скільки ми її вживаємо, з'ївши 150-грамовий шматок курки підсмаженої на вугіллях.
Багато хто вважають каву, чи ледве не отрутою. Проте японські лікарі знайшли її цілющі властивості. Виявляється, цей напій допомагає в боротьбі з атеросклерозом, оскільки збільшує вміст у крові людини доброякісного холестерину, що перешкоджає затвердінню стінок кровоносних судин. Для вивчення дії кави на організм людини в токійському медичному інституті "Дзікей" був проведений незвичайний експеримент, у ході якого добровольці протягом чотирьох тижнів щодня випивали по п'ять чашок чорної кави. Троє з них "зійшли з дистанції", оскільки стали скаржитися на "відразу" до кави, а в інших через чотири тижні в середньому на 15 відсотків підвищився вміст у крові доброякісного холестерину, що сприяє збереженню еластичності стінок кровоносних судин. А після того, як учасники експерименту зовсім перестали пити каву, вміст цього холестерину почав зменшуватися.
При споживанні кави у великих дозах виводиться з організму із сечею кальцій і знижується засвоєння їжі. Але при розумному споживанні кави здоровими людьми вона не служить фактором, що приводить, ні до інфаркту, ні до гіпертонії і не викликає порушень основних гормональних функцій організму. Вона швидше виявляє, ніж викликає якісь порушення в роботі травного апарату (печія, гастрити).
Звичайну каву заварюють у наступних пропорціях: 10 грамів порошку на склянку води. Середня доза, що рекомендують лікарі, - 0,07 - 0,15 грам кофеїну. Це приблизно 3 чайні ложки кава з верхом. Каву середньої міцності прийнято пити кавовими чашками, при цьому дози кофеїну невеликі. Такою кавою можна потішити себе не раз і не два, а три і навіть чотири рази в день. А от дозування розчинної кави трохи інше – кожна чайна ложка містить приблизно 0,1 грама кофеїну. На кавову чашку досить і половини ложки. Тепер безпосередньо про готування. У першу чергу потрібно запам'ятати таке правило – чим довше вариться кава, тим більше кофеїну буде в готовому напої.
Найкращим способом готування кави вважається: залити порошок окропом, довести до кипіння, але не кип'ятити. Цілком кофеїн у напій не переходить, а аромат у такому випадку зберігається. Більш повна екстракція досягається при заварюванні кави по-турецьки. Для цього необхідно змолоти зерна дуже дрібно і, додавши цукор, тричі довести до кипіння, але не кип'ятити. Не даючи осаду осісти, напій розливають. Міцна кава вийде, якщо ви зварите її в кавнику. Час готування: 10-20 хвилин. Кава, звичайно досить грубого помолу, доводиться до кипіння, а потім осаду дають якийсь час відстоятися. Готовий напій розливають у чашки, не фільтруючи.
Кава, зварена в електрокавоварці з фільтром. Час готування: 5-10 хвилин. Окріп виливають на фільтр із шаром меленої кави, і вода повільно проходить через фільтр.
Кава, зварена у двохкамерному металевому кавнику. Час готування: 5-10 хвилин (загальний час нагрівання більше). Цей метод використовується в старих кавоварках, що нагріваються на вогні. Закипаючи, вода піднімається по трубці у верхню камеру і виливається на металевий фільтр із насипаною на нього кавою.
Кава, приготовлена у французькому пресі. Час готування: 4 хвилини. Досить новий для нас спосіб. Мелена кава засипається в скляний циліндр і заливається окропом. Потім за допомогою сітчастого поршня осад притискається до дна посудини.
Кава по-турецьки. Час готування: 3 хвилини. Дрібно помелена кава доводиться до кипіння в турці, потім переливається в чашку, де й осідає осад.
Кава еспрессо. Час готування: 20-25 секунд. Містить на 25% менше кофеїну, ніж зварена традиційним методом. Окріп під тиском пропускають через металевий фільтр із шаром дрібно змеленої кави.
Розчинна кава. Час готування: 15 секунд. Кавові гранули, отримані методом виморожування або сушіння, розчиняють у гарячій воді.
Кофеїн і його вплив на людину
У наші дні рідко зустрінеш людину, що не п'є чай або каву. Але ж у цих напоях міститься кофеїн, речовина, що вважається шкідливою для здоров'я. У чому ж так провинився кофеїн і чи дійсно він шкідливий? Ми спробуємо в цьому розібратися.
Легенда говорить, що кава була відкрита у 850 році до н.е. у Єгипті пастухом Халді. Один раз уночі кози Халді не повернулися додому. Коли він знайшов їх, то побачив, що кози танцюють навколо куща з червоними ягодами (кавовими бобами). Коли Халді спробував ці ягоди, він теж став танцювати. Пастух розповів про це ченцям, вони приготували напій, і ... кава народилася!
Кофеїн як речовину виділив німецький хімік Рунге в 1820 році, але механізм дії кофеїну став зрозумілий лише нещодавно. Одна із речовин у нашому мозку – аденозин – заважає клітинам мозку виробляти електричні імпульси. А кофеїн скасовує його дію і розгальмовує клітки мозку. У результаті відбувається як би пробудження центральної нервової системи.
Лікарі відносять кофеїн до психостимуляторів. Він входить до складу багатьох ліків, приміром, усім відомого Цитрамона. Навіть у помірних дозах кофеїн підвищує розумову працездатність, поліпшує настрій, створює відчуття бадьорості і припливу сил. Причому його дію можна відчути вже через півгодини після вживання. Але треба враховувати, що на різних людей кофеїн впливає по-різному. Людям урівноваженим потрібні великі дози кофеїну, тим, що легко збуджується – поменше. Якщо ви дратуєтеся по дрібницях, то вам краще пити кава помірковано або не пити зовсім.
Якщо ви втомилися й у вас болить голова, кофеїн теж може допомогти. При втомі, судини головного мозку розширюються, це і викликає болючі відчуття. Кофеїн звужує судини і таким чином знімає біль. Але врахуйте, що при головному болі, що викликаний спазмами судин, скажімо при склерозі, кава може принести шкоду.
Ті, у кого постійно низький артеріальний тиск, як правило, прагнуть підняти тиск міцною кавою, чаєм або препаратами кофеїну. Треба знати, що у такий спосіб тиск не піднімається, але працездатність дійсно підвищується.
Одночасний прийом алкоголю і паління різко підсилює дію кофеїну на серцевий м'яз, іноді навіть приводить до приступів тахікардії. Кава з коньяком або лікером для здорових людей цілком допустима, але коньяк з кавою веде до ураження серцевого м'яза.
Кофеїн діє і на шлунок. Він є найсильнішим стимулятором виділення шлункового соку. Горнятко кави без цукру, випите до їжі, підвищує апетит, тонізує роботу шлунка і підвищує його кислотність. При підвищеній кислотності каву можна пити після їжі, але тільки з молоком або з вершками. При виразці шлунка і дванадцятипалої кишки пити каву і препарати кофеїну не рекомендується.
Якщо пити каву або чай у необмеженій кількості, негативні наслідки не забаряться проявитися. Вміння зосередитися змінюється неуважністю, почуття бадьорості переходить у безпричинне пожвавлення, підвищення працездатності обертається безсонням, а поліпшення настрою чергується з приступами гніву і дратівливості. Особливо небезпечно захоплюватися кавою водіям - у них порушується здатність правильно оцінювати відстань і час.
Підтверджена летальна доза кофеїну складає 10 грам, хоча відомо один документований випадок виживання після ін'єкції 24 грам.
Наприкінці додам, що усмоктування кофеїну залежить від способу готування напою. Наприклад, кава, зварена по-турецьки, сповільнює процес всмоктування, завдяки наявності осаду і цукру.

:::Версiя для друку:::
Про проект | Тематика статтей | Форуми
Доставка ліків | Корисні адреси | Дошка оголошень
Благодійний фонд "Галицький аптекар"
79040, Львів, вул. Городоцька, 214


ОПИТУВАННЯ
Яку суму коштів на медичну допомогу протягом останніх трьох років Ви витратили в середньому за рік?
 До 100 грн.
 101 - 500 грн.
 501 - 1000 грн.
 Більше 1001 грн.
медтехника
Copyright © 2003 БФ "Галицький аптекар" Всі права застережені    Останнє поновлення : 02.02.2004