Медичний центр "ПІВДЕННИЙ". Пацюрко Юрій

При розгляді питання про лікування патології шийки матки, до недавнього часу головна роль відводилась радикальним методам лікування (кріо- та лазерна диструкція). Враховуючи наслідки (деформація шийки матки, рубцеві зміни), спричинені даними методами, особливо, в жінок, які ще не народжували, більш виправданим методом лікування залишається консервативна терапія. Базується вона на усуненні причини, яка призводить до виникнення даного захворювання, а не на усуненні наслідку без явної маніфестації причини. Дана метода на сьогоднішній день успішно практикується гінекологами України та знайшла втілення на базі медичного центру „Південний”.
Також спеціалістами медичного центру „Південний” впроваджено нові технології у лікування так званих „відомих” хворіб, до яких вже звикли, як до банальних (герметична інфекція, хламідіоз, дизвагіноз вагітних).
Для полегшення та пришвидшення надання медичної допомоги населенню, на базі центру відкрито станцію „Швидкої медичної допомоги”, яка обладнана сучасною апаратурою лікувального і діагностичного профілю. Колектив центру ставить перед собою за мету якісно, вигідно та дешево для пацієнта надати послуги по медичному обслуговуванню.
Наша адреса:
м. Львів, вул. Щирецька, 36
Телефони:
(0322) 95-26-29, 95-03-03