Про проект
Тематика статтей
Форуми
Доставка ліків
Корисні адреси
Дошка оголошень
Інформаційно-довідкова служба
Замовити медикаменти
Сто двадцять мільярдів щасливих сімей. Яцек і Ната

Може, їх менше, я насправді не знаю. Тим більше, я не знаю залізних приписів, яких слід дотримуватись кожному “обрученому” чоловікові, щоб його сімейне життя було щасливим. Єдине, що мені відомо, це те, що любить моя дружина. А оскільки, за спостереженнями відомого фахівця з сімейних стосунків Гері Смолі, більшість подружніх пар переживає однаковісінькі проблеми, то робимо висновок, що й шляхи, якими можна досягти омріяного сімейного щастя, є загальнодоступні.
Отже, моя найкраща в світі дружина любить:

 • Коли я жартую. Це ніяк не стосується мого “чорного гумору”, який вона на дух не переносить. Жарти повинні бути виключно добрими, а іронію я бережу для стосунків на роботі.
 • Приємні несподіванки. Це може бути і власноруч приготований сніданок/вечеря (до того ж, якщо моя яєшня вдалась, це надзвичайно піднімає самооцінку!), і букетик конвалій (за ними не конче виїжджати до лісу), просто ніжний чуттєвий поцілунок перед відходом на роботу (спробуйте, ви побачите, ваша кохана зашаріється!).
 • Коли я допомагаю й співпереживаю їй. Невже ви хочете, щоб сусіди бачили, як ваше ніжне крихке від природи створіння тягне з ринку двадцять кілограмів бульби? Будьте певні, якщо так триватиме, її ручки видовжаться, ніжки згрубнуть, і ви матимете не дружину, а автонавантажувач.
  Підтримуйте вашу половину в усьому: будьте присутні під час її походу до зубного, робіть разом “всеквартирне” прибирання, почергово періть, а краще, придбайте для сім’ї пральну машину.
 • Вона любить, коли я цікавлюся, що відбувається в неї на роботі, а також розповідаю про найважливіші події у своєму професійному житті.
 • Коли я запрошую її на каву і там починаю залицятись, як до весілля. Вона знає, що весь час жадана й бажана.
 • Якщо я, замість того, щоб насварити її через якийсь недогляд, просто ніжно пригортаю її, похнюплену, до себе. Ви не повірите, але часто цього досить, щоб прикрість вже ніколи не траплялась.
 • Якщо я уважно вислуховую її думку. Ви теж не брали собі в супутниці життя нерозумну жінку, сподіваюсь?..
 • Коли ми за змоги обідаємо разом. Так народжуються світлі сімейні легенди. Неабияка мужність потрібна, наприклад, щоб подолати відстань до іншого кінця міста п’ятьма видами транспорту чи дістатись до коханої в обідню пору за кермом маршрутки, водій якої знепритомнів від напруги й задухи.
 • Коли я даю їй зрозуміти, що вона для мене – найважливіша. Друзі, футбол, трудоголік-шеф – “нехай весь світ зачекає”, коли ви плануєте побути разом.
 • Нарешті, я знаю, що Вона дуже-дуже тішиться, коли чує від мене просте: “я тебе кохаю”.
Тепер запрошую мою половинку до клавіатури, щоб дізнатись принаймні десять рис, які, за її спостереженнями, надихають мене в ній (читай: що цінують і люблять чоловіки).
Перечитавши написане моїм чоловіком, я запишалась: він у мене розумний і талановитий, а ще він дуже чуйний і ніжний. Коли дружина говорить про це своєму єдиному і коханому, то йому хочеться для неї не те, що дістати зірку з неба, а й помити посуд, прибрати у кімнаті та, взагалі, навіть у 20-градусний мороз знайти підсніжники чи мої улюблені абрикоси. Тому:
 • Мій чоловік, як і кожен мужчина, любить, коли його цінує найрідніша душа на світі – власна дружина. Коли вона з сяючими очима розповідає йому про його ж достоїнства, хвалить його рішення і вміння, даючи зрозуміти: ти – незрівняний, чудовий, і хай сховаються усі решта чоловіків та подружок.
 • А ще чоловікові подобається бачити мене веселою і здоровою (речі, тісно пов’язані між собою). Він ладен працювати понаднормово, аби тільки я могла їсти вдосталь вітамінів, фруктів, не хвилюватися через майбутнє й теперішнє. Йому навіть не важко вранці зістрибувати з ліжка, щоб вимкнути будильник, а потім обійняти мене й запропонувати ще трішки поспати. Йому приємно робити мені масаж, бо він знає (а ви ще ні?), що тільки кохані руки володіють цілющою силою, від якої розвіюється найважча втома й хочеться летіти на кухню пекти млинці з яблуками.
 • Бути в потрібному місці вчасно – це ощасливити чоловіка. Його друзі від твоєї пунктуальності просто в захваті, та й він сам дивується й тішиться, що не треба визирати у вікно, видзвонювати до твоїх батьків і балакучих подруг, вкотре вивчати вміст порожнього холодильника, позираючи на годинник. У гості приходите тоді, коли на столах ще повні тарілки і господарі привітні. Я намагаюся...
 • Якщо коханий чоловік переступає поріг свого дому і відразу потрапляє в мої палкі обійми та чує, що його чекали, за ним скучили, то несправедливість цього світу для нього видається вже мізерною й не вартою навіть гніву. Від цілунків тануть бурульки.
 • Він любить смаколики! Бажано не з магазину, а з пательні, духовки, банячка... Апетитні аромати покращують нам обом настрій, а ритуал спільного “ням-ням” при свічках наповнює будні романтикою.
 • Він любить подарунки! Від Миколая, Валентина, а особливо від Неї, яка непомітно підкидає їх усюди. Але найбільше чоловік радіє, коли вгадуєш його хотіння. Важко розібратися у марках авто та принтерів, але треба, життєво необхідно, бо для них, чоловіків, це важливо (затямте!).
 • Мій чоловік тішиться, коли я дбаю за себе, за нього й наш дім. А чий бурчить, побачивши одночасно причепурену власну дружину, випрасувану сорочку й чисту підлогу?
 • Вияв моєї ініціативності пробуджує у ньому фантазера, витівника, пристрасного коханця. Кокетування, флірт із своїм же чоловіком – надзвичайно захоплива гра, що дає змогу пізнати його і себе глибше.
 • Він любить щирі розмови й прогулянки, спільні роздуми про щось високе і земне. Коли я співпереживаю і розумію його, що може бути ліпше?
 • Нарешті, я знаю, що Він теж дуже-дуже тішиться, коли чує від мене просте: “я тебе кохаю”.
 • Заувага: мій чоловік під час викладу моїх міркувань у творчий процес не втручався. За це я його також люблю.
Ми вважаємо, що Сімейне Щастя – це зовсім не джек-пот, який нам вдалося “зірвати” одразу ж, як стали на весільний рушничок. Ми сприймаємо цей факт так, ніби отримали лише насінини нашого Сімейного Щастя і поклали їх у ґрунт. Наш обов’язок – захищати й доглядати паростки цього чудесного дерева. Тільки від обопільної опіки Сімейне Щастя зміцніє і даватиме плоди любові й затишку.
:::Версiя для друку:::
Про проект | Тематика статтей | Форуми
Доставка ліків | Корисні адреси | Дошка оголошень
Благодійний фонд "Галицький аптекар"
79040, Львів, вул. Городоцька, 214


ОПИТУВАННЯ
Як Ви оцінюєте ситуацію, що складається з фінансуванням галузі охорони здоров'я сьогодні?
 Критична
 Цілком нормальна
 Потрібні реформи
 Важко відповісти
медтехника
Copyright © 2003 БФ "Галицький аптекар" Всі права застережені    Останнє поновлення : 15.03.2004