Гарні ноги: ЧИСТЕНЬКО І ГЛАДЕНЬКО. Роксолана Білокінь

З першими проблисками весняного сонця ми намагаємося звільнити наше тіло від важкого зимового одягу, що встигло добрячи набриднути. І чим більше радує теплим сонцем весна, тим більше зауважень щодо власної зовнішності знаходить кожна жінка. Тьмяне волосся, загрубіла після зимового холоду шкіра обличчя та рук, надмірне оволосіння на тілі – це мабуть не єдині проблеми, що вимагають нагального вирішення. Тьмяне волосся можемо швиденько пофарбувати в один з наймодніших кольорів і проблему частково вирішено. Виснажену зимовими вітрами шкіру відновимо живильними масками та кремами, а от з надмірним оволосінням потрібно боротися кардинально.
З кожним роком у світі, а також у Львові з'являються нові методи та засоби боротьби з такою проблемою, як гірсутизм (надмірне оволосіння тіла).
Так, наприклад, розрізняють: механічну та хімічну депіляцію, що має короткотривалий ефект, та фізичну епіляцію, що позбавить вас небажаного волосся, якщо не назавжди, то на досить тривалий час.
На сьогодні однією і найпоширенішою можна вважати механічну депіляцію, оскільки робити її можна і у домашніх умовах. До механічного способу відносять депіляцію за допомогою холодного та гарячого воску, shugering (депіляція продуктами, в основі яких є цукор або мед), а також з використанням звиклої для всіх звичайної бритви та електричних депіляторів. Останній, мабуть, найпростіший у використанні. Ефект від такої депіляції тримається протягом 3-4 тижнів. Головною умовою є те, що волосина не повинна бути меншою ніж 5 мм.
Іншим не менш простим вважається депіляція за допомогою воску та природної смоли чи цукру. Зазвичай смолою депіляцію проводять лише у салонах, а от користуватися холодним та гарячим воском досить легко і в домашніх умовах. Наприклад, холодний віск “Tanita” - це дві смужки із тканини, з'єднані між собою застиглим воском. Розігрівши смужки у долонях, розділяємо їх на дві частини і кожну з них акуратно накладаємо на тіло по росту волосся. Через декілька хвилин одним різким рухом зриваємо смужки. Результат – гладенька шкіра на 4 тижні.
Використання гарячого воску дещо складніше, але цілком виправдане. Депіляційний віск “Veet” необхідно розігріти у мікрохвильовій печі, або просто у посудині з гарячою водою до повного розм'якнення. Дерев'яним шпателем невелику кількість воску кладемо на проблемну ділянку, зверху тканинну смужку і рівномірно зриваємо її. В результаті ми отримаємо ідеально гладку шкіру на 3-4 тижні.
Якщо бажання мати гарне тіло без жодного волоска велике, а до наступної зарплати ще так довго, ви можете трошки поекспериментувати. Найдешевшим з усіх запропонованих способів депіляції є shugering. Невелику кількість в'язкого теплого розчину цукру, з додаванням соку лимона накладаємо на тіло, далі кладемо тканину – і одним впевненим рухом зриваємо її. Умовою для використання будь-якого механічного засобу має бути чиста, обезжирена шкіра, без ранок та порізів.
Також в домашніх умовах ви можете провести і хімічну депіляцію за допомогою усіляких кремів та мусів.
Лідером у процесах депіляції, як виявилося, є косметична фірма “Veet”, в арсеналі якої можна знайти найширший вибір засобів для цієї справи. Депіляційний мус рівним шаром розпилюємо на поверхню шкіри і вже через 8 хвилин спеціальною губкою витираємо. Як не дивно, але перші волоски з'являються лише через 8 днів, що дуже радує. Тому для кого видалення волосся за допомогою воску складно і надзвичайно боляче, радимо вам звернути увагу на “панацею” для цих справ - депіляційний засіб у формі мусу.
Зараз на полицях косметичних відділів можна знайти велику кількість найрізноманітніших депіляційних кремів. Накладаємо їх на 5-10 хвилин, залежноі від структури та місця росту волосся, а тоді пластмасовим шпателем знімаємо. Волосся відновлює свій ріст у кожної людини індивідуально. І на відміну від звичайної бритви, після використання крему на тілі немає порізів та подразнень.
Якщо ж ви молода енергійна ділова леді і кожна хвилина на вагу золота, вам краще завітати в один із львівських салонів краси, де вам запропонують широкий спектр косметичних послуг з позбавлення зайвого волосся на значно довший час. Робити епіляцію в салоні комфортніше та безпечніше.
На сьогодні найефективнішим, але, на жаль, найдорожчим методом позбавлення зайвого волосся є лазерна епіляція. Лазерний промінь діє на волосяну цибулину і руйнує її. Після цього ми отримуємо гладенькі чисті ноги. Але, як відомо, волосся росте у декілька етапів, тому цю процедуру необхідно повторити 3-4 рази з проміжком у два-три місяці.
Близькою за фізичною дією є фотоепіляція. Вона абсолютно безболісна, видаляє волосся будь-якої структури та кольору на всіх типах шкіри. Фотоепіляція дає стійкий ефект і практично не має протипоказань. Єдиною перешкодою до використання саме цього методу є надмірна ціна.
Найнадійніший спосіб позбутися небажаного волосся назавжди – це електроепіляція. У волосяний фолікул вводять тонку голку-електрод, яка за допомогою електричного струму руйнує волосяний фолікул. Трохи довше, ніж звичайно, але з більшою ймовірністю, що другий раз ці тортури не потрібні.
Новою на ринку косметичних послуг є ензимна епіляція. На шкіру наноситься гель, що містить велику кількість ензимів рослинного походження. Під дією інфрачервоного проміння ензими починають руйнувати білкову оболонку волосини. Завершальний етап процедури – епіляція воском, і за 5-7 сеансів вам забезпечено ідеальне тіло без цих жахливих волосків.
Сучасна косметологія на сьогодні може вирішити будь-яку проблему з надмірним оволосінням зовнішньо, але лише тоді, коли вам буде достеменно відомо причини росту зайвого волосся. І тоді вибір за вами!