Шевелюра: Хочу бути Золотоволоскою! Роксолана Білокінь.

Наше волосся потерпало від холоду, різкої зміни температури, а тепер взнаки дається і брак вітамінів, що переслідує кожного з нас навесні.
Кожна волосина являє собою складну генетичну структуру – протеїновий стержень, покритий лусочками, як дах черепицею. Під дією різних природних та механічних факторів зовнішня частина волосини швидко пошкоджується і від цього страждає волосся в цілому.
На сьогодні можна зустріти волосся чотирьох типів: сухе, жирне, нормальне та комбіноване.
Якщо у вас сухе волосся, це перша ознака недостатньої кількості вітаміну А та селену в організмі. Але існують загальноприйняті правила догляду за сухим пошкодженим волоссям. Насамперед, не варто сильно терти мокре волосся, а лише завернути його у рушник та промокнути. Використання фену взагалі не бажане, або в легкому теплому режимі. Серед різноманіття миючих засобів обирайте ті, у яких зазначено велику кількість зволожувальних елементів, що допоможе частково надати так потрібну вологу.
Можуть зітхнути з полегшенням власниці жирного волосся, адже доведено, що як і жирна шкіра, так і волосся піддаються старінню удвічі повільніше. Причиною надлишку шкірного сала може бути як генетична спадковість, гормональний дисбаланс, так і просто неправильний спосіб життя. Перебування у задимлених приміщеннях не найкраще впливає на волосся. Мабуть, найбільше косметичних засобів розроблено для жирного типу волосся, тому радимо використовувати той шампунь, який призначений саме вашому типу волосся.
Білою заздрістю заздримо власникам нормального волосся, адже у них найменше мороки по догляду за ним. Пряме чи кучеряве, довге чи коротке, воно здорове, шовковисте та блискуче.
Останнім, але не менш складним у догляді, типом волосся у нашому переліку є комбіноване. Зазвичай воно жирне при корінні та сухе на кінцях. Якщо воно у вас довге, не забувайте регулярно підрізати кінці і обов'язково накладати живильні маски. Так, наприклад, корисно змащувати кінчики реп'яховою олією, що позбавить їх надмірної ламкості.
Протягом усього нашого життя волосся може змінювати свій тип і лише правильний догляд може запобігти цьому.
Хитрощі красивого волосся відомих людей
Сергій Звєрев - відомий перукар-модельєр, для насичення волосся кератином використовує звичайну йогуртову маску. Не забуває він і про дарунки природи, настоєм ромашки та кропиви надає волоссю блиск.
Всіма відома Сінді Кроуфорд для розчісування використовує щітку лише з натуральною щетиною, яка не пошкоджує волосяний покрив, а заколює хвостик всілякими заколками і ніколи – гумкою.
А тепер секрет від редакції. Щоб мати гарне блискуче волосся, необхідно добре харчуватися, достатньо спати і просто бути закоханою людиною.