Про проект
Тематика статтей
Форуми
Доставка ліків
Корисні адреси
Дошка оголошень
Інформаційно-довідкова служба
Замовити медикаменти
Красиві груди - здорові груди. Уляна Давидяк.

Ми ніколи не забуваємо фарбувати губи, купувати різні креми для обличчя, мріємо про красиве волосся, але слід пам'ятати і про речі не менш важливі для нас, наприклад, про догляд за нашими грудьми, які є чи не найбільшою окрасою жінки.

  Ось кілька рецептів, які використовували наші бабусі при появі на грудях затвердінь.
 • Прив'язувати терту моркву, або кашку із бобового борошна і мильної води, чи свіже листя лопуха великого.
 • Картопляний крохмаль розмішати із соняшниковою чи конопляною олією і змащувати затверділі ділянки.
 • Можна спробувати ще й таке: приготувати суміш із 50 грамів потовчених сухих шкірок мандарина і води. Нею змащують груди. Ще радять прикладати свіжі мандаринові шкірочки. Шкірка мандарина швидко пригнічує ріст стафілокотів, які викликають гнійний мастит. А на Сході жінки відвар зі шкірок цього фрукта використовують як засіб при лікуванні маститу на грудях після пологів.
 • Змащують груди ще й такою сумішю: обчищують цибулину нарцису, подрібнюють і змішують з густою рисовою кашею чи житнім борошном. Бинт із сумішшю міняють 2-3 рази на день, змиваючи утворену кірку теплою водою.
 • Ще відоме у народі таке: до хворих місць на ніч прив'язували шматочок волокнистого (без жиру) м'яса, яке потім давали з'їсти собаці. Таку процедуру робили 2-3 рази. А ще обкладали груди ошпареним капустяним листям на ніч.
  З часом на зміну цим методам приходять сучасніші засоби лікування і догляду за грудьми.Достатньо глянути на зірок естради і екрану, щоб побачити це. Та якщо зайнятися своїм бюстом серйозно, відкинувши всі хитрощі зі сфери хірургії, то потрібно з'ясувати три дуже важливі речі:
 • Красиві груди - здорові груди. Щоб запобігти неприємним несподіванкам, потрібно під час кожного візиту до гінеколога просити лікаря ретельно оглядати груди.
 • Красиві груди - доглянуті груди. Може, для вас це не стане відкриттям, але за шкірою декольте і бюста потрібно доглядати так само ретельно, як за шкірою обличчя. Вона дуже ніжна, тонка, легко розтягується. Дотого ж, між грудьми розташовано багато сальних залоз, а це значить, що недостатній догляд може спровокувати запалення сальних протоків. Очищення, тонізування, зволоження (влітку), живлення (взимку) - і так кожного дня.
 • Красиві груди - ваші груди. Ви можете заздрити Анджеліні Джолі - справи від цього не покращаться. Якщо ви ще не набралися мудрості, щоб позбутися дисморфофобії (хворобливого не сприйняття власного тіла), подумайте, чи не логічніше полюбити себе такою, якою вас створила природа?
:::Версiя для друку:::
Про проект | Тематика статтей | Форуми
Доставка ліків | Корисні адреси | Дошка оголошень
Благодійний фонд "Галицький аптекар"
79040, Львів, вул. Городоцька, 214


ОПИТУВАННЯ
Які реформи, на Ваш погляд, ефективно допоможуть змінити ситуацію в медицині?
 Запровадження медичного страхування
 Введення офіційної оплати за позачергове надання медичних послуг
 Збільшення кількості приватних закладів охорони здоров'я
 Введення жорсткої відповідальності за порушення лікарської етики
 Зміна принципів фінансування цієї галузі
 Інформування пацієнтів, про їх права та обов'язки
медтехника
Copyright © 2003 БФ "Галицький аптекар" Всі права застережені    Останнє поновлення : 14.04.2004