Красиві груди - здорові груди. Уляна Давидяк.

Ми ніколи не забуваємо фарбувати губи, купувати різні креми для обличчя, мріємо про красиве волосся, але слід пам'ятати і про речі не менш важливі для нас, наприклад, про догляд за нашими грудьми, які є чи не найбільшою окрасою жінки.

  Ось кілька рецептів, які використовували наші бабусі при появі на грудях затвердінь.
 • Прив'язувати терту моркву, або кашку із бобового борошна і мильної води, чи свіже листя лопуха великого.
 • Картопляний крохмаль розмішати із соняшниковою чи конопляною олією і змащувати затверділі ділянки.
 • Можна спробувати ще й таке: приготувати суміш із 50 грамів потовчених сухих шкірок мандарина і води. Нею змащують груди. Ще радять прикладати свіжі мандаринові шкірочки. Шкірка мандарина швидко пригнічує ріст стафілокотів, які викликають гнійний мастит. А на Сході жінки відвар зі шкірок цього фрукта використовують як засіб при лікуванні маститу на грудях після пологів.
 • Змащують груди ще й такою сумішю: обчищують цибулину нарцису, подрібнюють і змішують з густою рисовою кашею чи житнім борошном. Бинт із сумішшю міняють 2-3 рази на день, змиваючи утворену кірку теплою водою.
 • Ще відоме у народі таке: до хворих місць на ніч прив'язували шматочок волокнистого (без жиру) м'яса, яке потім давали з'їсти собаці. Таку процедуру робили 2-3 рази. А ще обкладали груди ошпареним капустяним листям на ніч.
  З часом на зміну цим методам приходять сучасніші засоби лікування і догляду за грудьми.Достатньо глянути на зірок естради і екрану, щоб побачити це. Та якщо зайнятися своїм бюстом серйозно, відкинувши всі хитрощі зі сфери хірургії, то потрібно з'ясувати три дуже важливі речі:
 • Красиві груди - здорові груди. Щоб запобігти неприємним несподіванкам, потрібно під час кожного візиту до гінеколога просити лікаря ретельно оглядати груди.
 • Красиві груди - доглянуті груди. Може, для вас це не стане відкриттям, але за шкірою декольте і бюста потрібно доглядати так само ретельно, як за шкірою обличчя. Вона дуже ніжна, тонка, легко розтягується. Дотого ж, між грудьми розташовано багато сальних залоз, а це значить, що недостатній догляд може спровокувати запалення сальних протоків. Очищення, тонізування, зволоження (влітку), живлення (взимку) - і так кожного дня.
 • Красиві груди - ваші груди. Ви можете заздрити Анджеліні Джолі - справи від цього не покращаться. Якщо ви ще не набралися мудрості, щоб позбутися дисморфофобії (хворобливого не сприйняття власного тіла), подумайте, чи не логічніше полюбити себе такою, якою вас створила природа?