Від хламідійної інфекції до інфаркту міокарда. Л.О. Абрагамович, О.О. Абрагамович, М.В. Сушельницький

Хламідійна інфекція – це, без перебільшення, прихована небезпека для здоров’я сотень мільйонів людей у цілому світі. За міжнародною статистикою, хламідіоз навіть у розвинених країнах, де з ним борються давно, вважають найрозповсюдженішою інфекцією. Це зумовлено, з одного боку, високою контагіозністю, тобто заразністю збудника, та дуже швидким його внутрішньоклітинним розмноженням в організмі людини, а з іншого - необізнаністю населення з цією проблемою, відсутністю ранньої діагностики цього захворювання та його профілактики. Причиною такої масовості хламідіозу є і слабкий імунітет після перенесеного захворювання. Якщо хворий вилікувався від хламідійної інфекції, при повторному контакті з її носієм він знову заражується. Тому потрібно лікувати обох статевих партнерів одночасно, а також їхніх дітей та близьких.
Більшість громадян знають, хоча б у загальних рисах, про СНІД, гонорею, сифіліс, але мало хто проінформований, як свідчить наша практика, про хламідійну інфекцію. Одразу виникає риторичне запитання: про яку ж тоді можна говорити ранню діагностику, а ще б пак – профілактику цього захворювання?
Не зі своєї вини хворі на хламідіоз лабораторно не обстежуються, а отже і не отримують кваліфікованого лікування, внаслідок чого стають носіями цієї хвороби. Багато років вони лікують різноманітні захворювання, але безрезультатно, бо основною причиною є хламідійна інфекція. Для того, щоб перерахувати всі хвороби, які можуть виникати внаслідок хламідійної інфекції, необхідно багато часу. Тому зазначимо, що хламідії можуть шляхом циркуляції з кров’ю розповсюджуватися та уражувати майже всі органи та системи організму людини. За найновішими зарубіжними та вітчизняними літературними даними, доведено, що хламідійна інфекція сильно пригнічує імунну систему, а це, в свою чергу, сприяє розвиткові імунодефіциту.
Дорослі заражаються хламідіями переважно статевим шляхом, а діти можуть інфікуватися від хворої матері ще внутрішньоутробно, або під час проходження через родові шляхи, а також через спільні предмети гігієни.
Слід зазначити, що „завдяки” батькам у дітей дуже часто бувають хламідійні ураження горла, очей, шкіри, легенів, суглобів, сечостатевої системи, печінки тощо. За статистикою, хламідійні пневмонії мають 20 – 30 % дітей, які народжені від хворих хламідіозом матерів. Обов’язково мусимо згадати такий прикрий випадок, коли дитина з приводу так званої хронічної пневмонії з астматичним компонентом безрезультатно лікувалася протягом 7 років різноманітними антибіотиками, які, на жаль, не діяли на хламідії, а саме ця інфекція і була причиною захворювання. Після одного курсу протихламідійного лікування за розробленою нами схемою, у дитини припинилися приступи задухи та зникли симптоми хронічної пневмонії. Чомусь побутує така думка (добре, що не у всіх), що хламідійною інфекцією повинні займатися виключно дерматовенерологи, хоча не існує такої лікарської спеціальності у практичній медицині, де б не можна було б зустрітися з цією проблемою.
Спершу хламідійна інфекція уражає всі органи та придатки сечостатевої системи. У чоловіків розвивається уретрит (запалення сечовипускального каналу), парауретрит (запалення парауретральних залоз), і дуже часто хламідійний простатит (запалення передміхурової залози, як говорять, „другого серця” у мужчин), згодом патологічний процес розповсюджується на оболонку яєчок. У таких хворих переважно порушується статева потенція та спостерігається ураження сперматозоїдів, як наслідок - чоловіча безплідність та імпотенція. Слід зазначити, що в нашій практиці 99 % чоловіків, які багато років безрезультатно лікували так званий банальний простатит, були інфіковані хламідіями. У жінок хламідіоз також перебігає висхідним варіантом: уражується шийка матки, піхва, сечовивідний канал, слизова зовнішніх статевих органів, яйники та маткові труби. З часом може виникнути навіть хламідійний перитоніт (запалення очеревини), ураження інших внутрішніх органів – печінки, нирок, легенів, серця тощо. На фоні хламідійної інфекції часто виникають ерозії шийки матки, які важко піддаються лікуванню, внаслідок чого може розвинутися навіть рак. Після ураження маткових труб настає так звана трубна безплідність, а при вже наявній вагітності – самовільні аборти, а також вроджені дефекти плоду.
Крім цього, потрібно сказати, що хламідійна інфекція дуже часто уражує серце, та в багатьох випадках буває причиною інфаркту міокарда. Вкрай важливо зазначити про так звану хворобу Райтера (запалення суглобів, кон’юнктивіт та уретрит), коли при наявності хламідій уражуються суглоби опорно-рухового апарату, виникають так звані хламідійні артрити. Люди з такими захворюваннями мусять обов’язково обстежитися на наявність хламідій. Такі хворі потребують довготривалого комплексного лікування: спочатку ліквідують хламідійну інфекцію як причину, а потім – запалення суглобів як наслідок.
Ми постійно вживаємо слово „може бути”, а це тому, що завдяки захисним силам організму – вродженому та набутому імунітету, хламідійна інфекція навіть десятки років може активно не проявлятися. У хворих немає ніяких клінічних ознак хламідіозу, відповідно вони не лікуються, стають носіями хвороби та самі, не знаючи цього, можуть заразити близьких їм людей. Це не означає, що при сприятливих для збудника умовах у носіїв не буде розвиватися вищевказане захворювання, а саме тому прихованих носіїв інфекції необхідно вчасно виявляти та лікувати.
Як лікувати? За даними багатьох авторів, використання антибактеріальних препаратів (в інструкціях яких зазначено їх протихламідійну дію), не захищає від невдач у лікуванні хламідіозу, про що свідчить розвиток ранніх та пізніх рецидивів (повторень) захворювання. Навіть найновіші антибіотики та хіміопрепарати, які, згідно з рекомендаціями фірм, у тих чи інших дозах мали б лікувати хламідійну інфекцію, не завжди у практичному застосуванні дають позитивний ефект.
Чоловікам, поряд з медикаментозною терапією хронічного хламідіозу, при простатитах дуже часто дерматовенерологи та урологи роблять масажі простати через пряму кишку, хоча наслідком таких процедур є мікротравматизація прямої кишки і простати, посилення в них запального процесу та кровоплину, що призводить до розповсюдження хламідійної інфекції, як місцево в сечостатевій системі, так і в інших системах організму. Більшість спеціалістів категорично відмовилися від застосування цієї процедури, як неефективної та дуже шкідливої. Не для жарту сказано, що після 20 – 30 таких сеансів масажу, деякі пацієнти можуть різко змінити свою сексуальну орієнтацію та стати гомосексуалістами.
Завдяки співпраці кафедри дерматовенерології, шпитальної терапії та фармацевтичної хімії Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, на противагу загальноприйнятим методам, нами розроблено, впроваджено та запатентовано (патенти на винаходи: №49288А та №53518А, видані Державним департаментом інтелектуальної власності України) нові високоефективні препарати та способи лікування хламідіозу, мікоплазмозу, вірусів герпесу, цитомегаловірусів, а також гелікобактерної інфекції. За останніми науковими даними та нашими особистими спостереженнями, гелікобактерна інфекція спричиняє різноманітні захворювання шлунково-кишкового тракту – запальні процеси, ерозії, виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, а також лімфому та рак шлунка. Крім цього, вона дуже сильно пригнічує імунну систему, уражує печінку та підшлункову залозу.
Мусимо зазначити, що при лікуванні хламідійної інфекції складність полягає і в тому, що не можна простежити динаміку лікувального процесу. Після проведеного лікування аналізи на наявність чи відсутність хламідій можна проводити тільки через 3 місяці. Це пояснюється тим, що після проведеного курсу лікування інфекція може бути ліквідована, а хламідійні антитіла до 3 місяців залишаються в крові хворого. І коли в цей період проводити аналіз, він буде позитивним! Завдяки багаторічним практичним спостереженням нам вдалося встановити діагностичні критерії на різних стадіях такого захворювання як хламідіоз, які дають можливість контролювати позитивний процес лікування завдяки чому пацієнти не приймають зайвий раз медикаменти.
Крім цього, завдяки співпраці офіційної медицини, яку ми представляємо та народної медицини, нами розроблено, апробовано та запатентовано унікальний, безболісний, високоефективний та радикально відмінний від загальноприйнятих у світі, метод лікування бородавок, папілом, кератом, дерматофібром, невусів, базаліом, ранніх стадій меланом тощо за допомогою мазі “Антинеодерм С-А”, виготовленої виключно з рослинних компонентів (лікувальних трав). Фактично процес лікування за допомогою вищевказаної мазі є косметичною операцією без застосування скальпеля, і не потребує медикаментозної підготовки хворого. Всі пацієнти у нас лікуються амбулаторно, що не впливає на їх звичний спосіб життя. Якщо, за статистикою, при застосуванні традиційних методів лікування позитивний результат (без рецидивів) спостерігається у 20 – 30 % хворих, то наш показник – 99,8 % пролікованих хворих з позитивним результатом без рецидивів протягом 3 – 12 років спостереження. Ефективність нашого способу лікування підтверджують протоколи, фотографії, відеозаписи, зафіксовані протягом 17 років. На даний час аналогічного методу лікування новоутворів шкіри немає у світі!!!

АВТОРИ ПРОЕКТУ:
Любомир Остапович Абрагамович
Керівник проекту, кандидат медичних наук, лікар -дерматовенеролог вищої кваліфікаційної категорії , асистент кафедри Дерматовенерології Львівського Національного медичного університету ім. Данила Галицького, член асоціації дерматовенерологів та косметологів України .
Орест Остапович Абрагамович
Професор , доктор медичних наук, завідувач кафедри Шпитальної терапії Львівського Національного медичного університету ім. Данила Галицького, лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії
Cушельницький Михайло Володимирович
народний цілитель – фітотерапевт.
Лікування за допомогою рослинної мазі “Антинеодерм С-А” проводиться виключно за адресою:

НАША АДРЕСА
Україна, 79057
м. Львів, вул. Маковея 1
тел./факс: (032) 237-27-67, 237-90-67
ІНТЕРНЕТ
www.hope-nadia.com.ua
e-mail: [email protected]