Про проект
Тематика статтей
Форуми
Доставка ліків
Корисні адреси
Дошка оголошень
Інформаційно-довідкова служба
Замовити медикаменти
Як продовжити молодість шкіри рук. Тетяна Василик.

Стан нігтів і шкіри рук не лише по-зрадницьки видають вік жінки, але й теревенять по всьому світу про всі її хронічні захворювання і тимчасові розлади здоров'я. Однак турботливе ставлення до рук, правильний догляд не лише прикрашають даму, але й допомагають організму позбутися болячок.
Рахуйте роки по руках
Від природи шкіра рук дуже вразлива, адже на тильній поверхні мало сальних залоз, а на долонях вони взагалі відсутні. До того ж, епідерміс у цій зоні містить у 4-5 разів менше води, ніж на обличчі.
З роками шкіра на руках (навіть у сорокарічних) стає подібною на папіросний папір і виглядає непривабливо – на обличчі вона може такою стати лише у дуже поважному віці. Як не старалися пластичні хірурги, а у справі оперативного омолодження рук виявилися безсилими: підтягнути “зайву” зморшкувату шкіру не вдалося. Вона занадто тонка і позбавлена підшкірно-жирової клітковини, тож натягнення ситуацію не рятує. Більше того, післяопераційні шви на руках заживають довго, а тому від подібних операцій більшість косметичних клінік відмовилися. Єдиний вихід – правильно підібрати косметичні процедури і постійно піклуватися про руки.
Зізнайтеся чесно, за яким принципом ви купуєте креми для рук. Дуже ймовірно, що за залишковим, вважаючи, що засоби для рук – це неважливо, тому на них можна зекономити. А яким милом миєте руки? Чи не забуваєте одягнути рукавички, коли займаєтеся домашньою роботою? Як часто робите маски і ванночки, застосовуєте спеціальні лосьйони?
Професійний підхід
Красиві руки коштують дорого – це аксіома. Зима – саме час відкласти у гаманці певну суму і “зводити” ручки у салон.
Якщо пластичні хірурги не можуть вирішити проблему кардинально, то косметичні салони намагаються продовжити молодість шкіри рук. Добрий ефект, наприклад, дає гликолевий пілінг, під час якого видаляють зароговілі клітини. В результаті живильні, регенеруючі, стимулюючі речовини, що входять до засобів догляду за руками, проникають у глибші шари шкіри. Вона стає гнучкою, поліпшується колір, зникають дрібні плями - так звані кератоми. Помітно поліпшують стан шкіри рук озоно- і мезотерапія: ін'єкції за допомогою спеціальних препаратів швидко і потужно посилюють обмін речовин і формування нових клітин. І не забувайте про стародавню, але дуже корисну омолоджувальну косметичну процедуру, як парафінові маски. Це найпоширеніший вид салонного догляду, особливо у холодну пору року. Після очищення і відлущення наносять спеціальний крем з активними компонентами (наприклад, з алое), після цього руки покривають рідким парафіном, одягають на них целофанові рукавички, а на них ще й махрові. Така маска має подвійний ефект. По-перше, тепловий: розширюються пори, поліпшується кровотік, посилюється потовиділення. А оскільки шар парафіну не дає волозі випаровуватися, то досягається максимальне зволоження шкіри. По-друге, компресійний: під час застигання маски відбувається ліфтинг-ефект. Різниця “до” і “після” очевидна відразу. Крім того, процедура сприятливо впливає і на біологічно активні точки, розташовані на руках. Робити “парафін” потрібно десятиденними курсами з місячною перервою.
Сьогодні косметологічні салони і клініки пропонують комплексні і SPA-програми для рук, які в домашніх умовах виконати практично неможливо. Косметологи використовують професійні лінії кремів і масок, до складу яких входять водорості, ретинол, олія виноградних кісточок і макадамії, дріжджові біомембрани, активні антипігментні і відновлювальні складники, живильні комплекси для нігтів.
Якщо ж все-таки бракує часу на професійний догляд, влаштовуйте ручкам хоча б раз на тиждень, особливо зимою, свято з участю спеціальних ефірних олій, вітамінів, мінералів і меду.

:::Версiя для друку:::
Про проект | Тематика статтей | Форуми
Доставка ліків | Корисні адреси | Дошка оголошень
Благодійний фонд "Галицький аптекар"
79040, Львів, вул. Городоцька, 214


ОПИТУВАННЯ
Яка Ваша думка щодо ролі та місця лікарняних кас в системі охорони здоров'я?
 Потрібно для ефективного функціонування лікарняних установ
 Забезпечує гарантії на якісне медичне обслуговування пацієнтів
 Вдалий механізм залучення фінансів на потреби лікарняних установ
 Відсутність можливості контролю з сторони держави
 Створення чіткого поділу поміж користувачами медичних послуг
 Повний контроль керівництвом лікарняної установи усіх фінансів лікарняних кас
 Важко відповісти
медтехника
Copyright © 2003 БФ "Галицький аптекар" Всі права застережені    Останнє поновлення : 17.05.2005