Про проект
Тематика статтей
Форуми
Доставка ліків
Корисні адреси
Дошка оголошень
Інформаційно-довідкова служба
Замовити медикаменти
Доньчина косметичка. Уляна Стефанків.

Взимку наша шкіра, відкрита усім вітрам та стихіям, потерпає від тріскучого морозу, холодного вітру, сухого жару батарей. Влітку ж надмір сонця також не йде шкірі на користь. В результаті цього відбуваються справжні метаморфози: жирна шкіра перетворюється в суху, а суха, навпаки, у жирну. Незалежно від типу вона лущиться, подразнюється і, безумовно, активно старіє. Як собі зарадити, якщо столик у спальні вгинається від різноманітної косметики. І все дарма! Ще один шанс – звернутися до полички з косметикою своєї маленької донечки.
До дитячої косметики, як до жодної іншої, медики виявляють підвищені вимоги. Виробники знову і знову проводять численні тестування – адже споживач надзвичайно тендітний та чутливий. А це означає, що уся продукція для малюків гіпоалергенна та безпечна. Однак це не дає зеленого світла до доньчиної косметички усім мамам без винятку.
Справа в тім, що креми та емульсії розраховані на фізіологічні особливості дитячої шкіри, головна з яких сухість. Після того як мама перестає годувати грудьми, у дитини наступає так звана гормональна пауза, яка викликає зниження активності діяльності сальних залоз. Шкіра дитини залишається сухою аж до початку гормональних бур у підлітковому віці. Тільки тоді у когось вона стає жирною, в іншого – сухою. Отож рекомендація від виробників дитячої косметики користуватися усією сім'єю підходить тільки для жінок з сухою та нормальною шкірою.
У дитячій косметиці міститься мінімум активних речовин, і якщо ви щаслива молода мама (до 25 років), якій не потрібні спеціальні засоби, відважно купуйте зволожувальні креми на двох з малюком. Вони захистять вас обох від морозу та сонця. Взимку дуже доречно за півгодини до прогулянки помастити кремом носик, щічки та ручки дитини, оскільки у дітей судини ще не можуть стискатися, щоб зберегти тепло.
Майже всі косметичні компанії, які спеціалізуються на випуску сонцезахисних кремів, мають дитячу лінію з максимальним фактором УФ-захисту. Весною, в період активного сонця, або влітку на півдні дитячі засоби підходять для всіх, хто вийшов з ніжного віку. Крім того, вони чудово захищають білошкірих мам незалежно від пори року і місцезнаходження. До того ж, у “дорослих” лініях знайти крем зі ступенем захисту у 40-50 одиниць і вище складно, та й коштують вони набагато дорожче.
Косметика для малюків не підійде мамі, якщо вона має специфічні проблеми, наприклад вугровий висип. У цьому випадку допоможуть спеціально розроблені під цю проблему “дорослі” засоби. Не варто також покладати великі надії на дитячі креми і у боротьбі з передчасним старінням – у них нема ні антиоксидантів, ні ліпосомів, ні загалом будь-яких активних складових.
Лінії дитячої косметики мають у своєму арсеналі не тільки креми, але й м'які безневинні засоби для очищення шкіри. Вони підходять мамам різного віку і з будь-яким типом шкіри. Це і молочко, і олійка, і ніжні просякнуті олійками серветки. Зручні та цілком безпечні дитячі пінки для купання. Навіть якщо на флаконі нема рекомендацій для універсального застосування засобу, ваше тіло після такої ванни буде тільки вдячне вам, адже формула миючого засобу для дитячої шкіри вирізняється особливою м'якістю.
Після ванни доречно скористатися дитячим зволожувальним молочком, лосьйоном або олійкою, які переважно містять корисні фітодобавки. Дітей не варто змащувати олійкою з голови до стіп, оскільки можна спровокувати пітничку, а жінки повинні пам' ятати, що наносити олійку треба відразу після душу, ледь промокнувши тіло.
Отож, якщо дітям до маминої косметички зась, то мами у дитячій можуть знайти багато корисного. Крім очевидної користі для тіла, дитяча косметика має ще й позитивний емоційно-психологічний заряд: користуючись одним кремом для двох, ви відчуєте з малюком справжнє єднання.

:::Версiя для друку:::
Про проект | Тематика статтей | Форуми
Доставка ліків | Корисні адреси | Дошка оголошень
Благодійний фонд "Галицький аптекар"
79040, Львів, вул. Городоцька, 214


ОПИТУВАННЯ
Куди, на Вашу думку, необхідно звертатися за допомогою у випадку придбання медикаментів сумнівної якості?
 До керівника аптеки
 У державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів
 У відділ захисту прав споживача
 Важко відповісти
медтехника
Copyright © 2003 БФ "Галицький аптекар" Всі права застережені    Останнє поновлення : 17.05.2005