Про проект
Тематика статтей
Форуми
Доставка ліків
Корисні адреси
Дошка оголошень
Інформаційно-довідкова служба
Замовити медикаменти
Молочні ріки. Мар'яна Дзюбан.

Чому косметичне молочко так назвали?
Косметичне молочко, як і природне молоко, являє собою емульсію, яка складається з двох не змішуваних між собою рідких фаз, одна з яких “подрібнена” в іншій у вигляді найдрібніших частинок. Таким чином, молочко складається з водної фази і емульсійних восків. Крім того, молочко зовні подібне на звичайний молочний продукт. І так само корисне. У минулому косметологи радили протирати жирну шкіру кефіром або сироваткою, а суху – вершками або молоком.
Чи може молочко “скиснути” від неправильного зберігання?
Як і більшість інших косметичних засобів, молочко зберігається близько 2 років. На відміну від свого “старшого брата”, молочко не треба зберігати в холодильнику. Йому достатньо кімнатної температури.
Як наносити молочко: на суху чи вологу шкіру? Вранці перед нанесенням крему чи достатньо очистити шкіру ввечері перед сном? Чи можна його замінити водою?
Вода тільки змиває бруд, подразнює шкіру і порушує її pH. Дія молочка різнобічна, ним очищають шкіру і вранці, і ввечері перед нанесенням живильного крему. Молочко розчиняє жири шкірного покриву, піт, ороговілі лусочки епідермісу, звільнює пори від забруднень, шкірного сала, усіх зайвих елементів життєдіяльності шкіри. На відміну від води, не порушує водно-сольовий баланс шкіри, заспокоює. Краще наносити молочко на вологу шкіру (водорозчинні вітаміни та активні інгредієнти краще проникають у клітини саме у вологому середовищі) – проте не на мокру, бо молочко не поглинеться, і це знизить його ефективність. Надлишок молочка знімають паперовою серветкою або ватними дисками, змоченими тоніком (можна змити водою,а потім протерти серветкою з тоніком).
Чи обов'язково купувати тонік і молочко однієї марки? Можливо краще різних – тоді вони “доповнюватимуть” один одного.
Сьогодні рекомендують застосовувати одночасно засоби однієї лінії, але змінювати час від часу марку. Сучасна косметика – продукт високих технологій. Її компоненти виявляють високу активність, а щоби унікальні властивості біологічно активних добавок не зникли, препарати повинні мати високі проникні властивості. Завдяки наявності одних і тих самих компонентів в усіх препаратах однієї лінії дія кожного продукту продовжується і підсилюється, особливо, якщо таке застосування відбувається регулярно. Якщо після молочка нанести тонік іншої лінії, ви не досягнете задовільної ефективності.
Чи правда, що косметичні вершки жирніші від молочка і призначені для сухої шкіри?
Вершки – інша назва косметичного молочка. “Процент жиру” в них однаковий, дія – також.
Чи існує косметичне молочко з сонцезахисною, матовою дією?
Ні, у молочка в принципі інше призначення – воно очищає. Сучасне молочко дійсно виконує ті чи інші додаткові функції, проте не згадані у питанні. Молочко для жирної шкіри не забиває пори і регулює підвищене саловиділення. Молочко для сухої шкіри оберігає від руйнування природну захисну плівку шкіри, активно живить шкіру, надає їй пружності та еластичності. А молочко для чутливої шкіри ідеально підходить для ніжних та чутливих ділянок обличчя, розгладжує шкіру, усуває подразнення, лущення та почервоніння.
Чи може чутливій шкірі молочко замінити легкий пілінг?
Молочко в жодному випадку не замінює пілінг, а є одним з етапів очищення шкіри. Чутливу шкіру спочатку треба підготувати:

  1. Гель.
  2. Молочко для чутливої шкіри.
  3. Тонік.
Тепер наносимо засіб для пілінгу. Втирати його треба легкими круговими рухами, потім змити водою і промокнути обличчя серветкою і нанести маску або живильний крем для чутливої шкіри.
Шкіра після застосування молочка дуже свіжа та набуває гарного кольору.
Можна застосовувати молочко замість крему?
Ні, кожен з косметичних засобів виконує свою функцію для підтримання здорового стану шкіри, тому не варто скорочувати перелік, щоб на чомусь зекономити. Однак молочко можна час від часу застосовувати замість живильної маски. Для цього слід як звичайно очистити шкіру молочком і нанести молочко другий раз грубшим шаром. Залишити на 5-7 хвилин, потім витерти серветкою.
  1. Продовжити молодість і красу шкіри прямий обов'язок косметичного молочка від фірми “Черный жемчуг”. Екстракт меліси у складі молочка ніжно заспокоює та пом'якшує шкіру.
  2. Очищувальне молочко з екстрактом йогурту від польської лабораторії “Коластина” найкраще відмолоджує та старанно доглядає шкіру обличчя, шиї та декольте.
  3. Косметичні вершки “Біокон” очищають, зволожують, живлять шкіру. А екстракт медичної п'явки сприяє збагаченню шкіри киснем і перешкоджає процесам старіння. Шкіра стає оксамитовою та свіжою.
  4. Експрес-молочко ві білоруських виробників ефективно знімає водостійку косметику. Морські водорості у складі молочка збагачують шкіру мінералами та вітамінами, надають шкірі гладкості та еластичності. Натуральна абрикосова олія і пом'якшувальні добавки живлять та покращують зовнішній вигляд шкіри.
  5. Екстракт брусниці, вітамін Е та інших лікарські трави у косметичному молоці “Чиста лінія” чудово тонізують, живлять та очищують шкіру від забруднення.
:::Версiя для друку:::
Про проект | Тематика статтей | Форуми
Доставка ліків | Корисні адреси | Дошка оголошень
Благодійний фонд "Галицький аптекар"
79040, Львів, вул. Городоцька, 214


ОПИТУВАННЯ
Чи знаєте Ви до кого звертатись за допомогою у випадку порушення прав пацієнта?
 Так
 Ні
медтехника
Copyright © 2003 БФ "Галицький аптекар" Всі права застережені    Останнє поновлення : 17.05.2005