Про проект
Тематика статтей
Форуми
Доставка ліків
Корисні адреси
Дошка оголошень
Інформаційно-довідкова служба
Замовити медикаменти
Аптечка для відпустки. За матеріалами преси.

Від комарів
Аутан актив аерозоль протягом більше чотирьох годин захистить Вас від комарів та інших комах у саду і на городі, під час подорожі, занять спортом, риболовлі, походів у ліс та інших цікавих і приємних занять на свіжому повітрі. Має приємний запах, високу ефективність, м'яко діє на шкіру. Так само діє Аутан актив олівець. Отож можна вибрати засіб, який Вам більше до вподоби, або який знайдете у найближчій аптеці.
Якщо ж Ви не встигли подбати про захист і набридливі комахи вже встигли Вас покусати, то допоможе Аутан акут спрей, який знімає свербіж, подразнення, охолоджує і заспокоює шкіру. Допоможе також після контакту з кропивою чи медузою.
Від дрібних пошкоджень шкіри
Індійські креми серії Боро допоможуть Вам у найрізноманітніших ситуаціях. Їх можна підібрати залежно від потреби і типу шкіри. Креми сприяють швидкому заживанню дрібних порізів і подряпин, незначних опіків, тріщин на губах, захищають від впливу несприятливих погодніх умов.
Йоддицерин - сучасний розчин йоду, містить гліцерин і йодид калію, а тому має м’яку дію, не пече, не пересушує і не подразнює шкіру.
Сучасні пластирі є в аптеках у широкому асортименті. Можете вибрати собі набір виробництва “Лабораторії УРГО” (Франція) або “АУП Сарепта-медіпласт” (Україна). У різних ситуаціях можуть знадобитися бактерицидні, водостійкі, гіпоалергенні, косметичні пластирі. А симпатичні упаковки з дракончиками чи каченятами допоможуть малюкам з усмішкою подолати дрібні проблеми і швидко забути про рану.
Від розладів травлення
Ентерол у капсулах і пакетиках. Застосовують для лікування гострої бактеріальної та вірусної діареї у дітей та дорослих.
Для звабливих губ
Бальзами для губ “Ліпайс” приємні на смак і запах, а головне – захищають від шкідливої дії сонця і вітру, зволожують та пом'якшують губи, забезпечують ніжний догляд, дарують відчуття свіжості. Можна використовувати як основу під декоративну помаду.
Для безпечного кохання
Здавалося б, чим можуть відрізнятися презервативи – нудні латексні вироби, та й усе. Насправді їх в аптеках можна вибирати з понад п'ятдесяти різновидів. Відрізняються вони розміром, кольором, запахом, рельєфністю... А спільне у всіх – захист від небажаної вагітності і захворювань, що передаються статевим шляхом.
Для перевірки наслідків
Після повернення з гарного відпочинку, де Вас міцно взяло в обійми палке кохання, варто скористатися тестами для визначення вагітності в домашніх умовах. Вони прості у використанні, дають достовірний результат. Їх можна застосовувати від першого дня затримки місячних.
Тепер ніщо не зможе зіпсувати Вам гарної відпустки.
Доброго Вам настрою та міцного здоров’я!

:::Версiя для друку:::
Про проект | Тематика статтей | Форуми
Доставка ліків | Корисні адреси | Дошка оголошень
Благодійний фонд "Галицький аптекар"
79040, Львів, вул. Городоцька, 214


ОПИТУВАННЯ
Якими правами пацієнта Ви користуєтесь?
 На рівний і справедливий доступ до медичної допомоги
 На безпеку і якість медичної допомоги
 На фізичну цілісність і недоторканність у процесі надання хірургічної допомоги
 На одержання медичної інформації, що стосується особисто пацієнта
 Висловлювати згоду, що грунтується на повній медичній інформації
 На вибір методів лікування, діагностики і профілактики і відмову від медичного втручання
 На конфіденційність
 На недоторканність особистого життя пацієнта та спілкування у стінах лікувальної установи
 На дотримання норм медичної етики стосовно пацієнта
 На відшкодування збитків для здоров'я заподіяних при наданні медичної допомоги
 На подання скарги і захист своїх прав
 Жодних
медтехника
Copyright © 2003 БФ "Галицький аптекар" Всі права застережені    Останнє поновлення : 25.08.2005