Про проект
Тематика статтей
Форуми
Доставка ліків
Корисні адреси
Дошка оголошень
Інформаційно-довідкова служба
Замовити медикаменти
Запрошуємо Вас на форум „Здоров`я жінки”!
Якщо Ви відвідуєте наш форум вперше, будь-ласка, ознайомтесь з ПРАВИЛАМИ ФОРУМУ „Здоров`я жінки”. Цей Web-сайт є неприбутковим інформаційно-освітнім проектом, який реалізовується в рамках гранту, наданого Мережею нідерландських благодійних фондів для Центральної і Східної Європи.

Шановні колеги, користувачі сайту, учасники форуму!

Хочемо нагадати Вам, що форум „Здоров`я жінки” є неприбутковим, інформаційно-освітнім проектом, який ведеться на волонтерських засадах Благодійним фондом „Галицький аптекар”.

Основною метою форуму „Здоров`я жінки” є організація невимушеного обміну інформацією і думками стосовно питань, що стосуються жіночого здоров`я. Від Благодійного фонду „Галицький аптекар” форум обслуговують спеціалісти, лікарі-консультанти: Світлана Попова, Антон Стрихарчук, Віталій Лукаш, Оксана Крупа.

Шановні колеги, учасники форуму, ми також інформуємо Вас, що ми схвально ставимось до публікацій та коментарів інших спеціалістів, медиків, навіть, якщо їхні думки розходяться з нашими. Ми переконані, що особи, які звертаються на форум, за консультацією повинні отримувати вичерпну, різносторонню інформацію, проте приймати рішення самостійно! Щодо випадків виявлення, діагностики захворювань, обов’язково необхідно пам’ятати, що жодна Інтернет-консультація не може бути абсолютно об’єктивною і в таких випадках необхідним є огляд лікаря.

Велике прохання до лікарів, які хочуть активніше брати участь у форумі, подавати додаткову контактну інформацію та вказувати свою кваліфікацію, надсилаючи дані на адресу [email protected]

Благодійний фонд „Галицький аптекар” залишає за собою право на вилучення будь якої реклами чи самореклами з коментарів учасників форуму.

З повагою,
Керівник проекту Галина Гудз


Шановні користувачі сайту та учасники форуму!
Хочемо повідомити Вам, що лікар Антон Стрихарчук зараз перебуває у відпустці до середини вересня.
На цей період, по можливості, відповіді надаватиме лікар Оксана Крупа.
Перепрошуємо за невчасне надання відповідей на Ваші запитання, оскільки лікарі, котрі обслуговують форум, допомагають нашому сайту безкоштовно і на волонтерських умовах.
Дякуємо за розуміння.
Адміністратор сайту.

ФОРУМ

ПИТАНЬ

ОСТ. ПИТАННЯ.

Обговорення статей 2312   26.02.2008 р. 00:45  
Обговорення статей
Статеве дозрівання 779   26.01.2009 р. 14:59  
Анатомія жінки, періоди життя жінки, менструальний цикл, анатомія чоловіка, періоди життя чоловіка
Репродуктивне здоров'я та сучасна контрацепція 808   17.10.2008 р. 08:53  
Засоби контрацепції, інфекції, що передаються статевим шляхом, аборт та його наслідки, форми безпліддя, діагностика безпліддя, лікування безпліддя
Материнство 610   14.02.2009 р. 12:00  
Діагностика вагітності, необхідні дослідження, календар вагітності, періоди пологів, післяпологовий період, ускладнення, грудне вигодовування, екстракорпоральне запліднення
Краса і здоров'я 300   05.01.2009 р. 23:15  
Шкіра, нігті, волосся, гігієна і середники гігієни, схуднення
Психологічні аспекти 152   08.02.2009 р. 17:49  
Депресія, як веде себе успішна жінка
Жіночі захворювання 754   25.12.2008 р. 16:29  
Запальні захворювання жіночих статевих органів, порушення менструальної функції, мастопатії, ерозії шийки матки, фіброміоми матки, аспекти профілактики, позаматкова вагітність
Золота осінь 8   27.07.2007 р. 10:38  
Клімактеричний синдром, ускладнення клімаксу, остеопороз, замісна гормональна терапія

ПРАВИЛА ФОРУМУ „ЗДОРОВ`Я ЖІНКИ”

Форум „Здоров`я жінки” є неприбутковим, інформаційно-освітнім проектом, який реалізовується в рамках гранту, наданого Мережею нідерландських благодійних фондів для Центральної і Східної Європи.

Основною метою форуму „Здоров`я жінки” є організація невимушеного обміну інформацією і думками стосовно питань, що стосуються жіночого здоров`я. Тематика форуму „Здоров`я жінки” включає спектр всіх питань, які мають відношення до жіночого здоров`я. Форум розбито на розділи, кожен з яких має власну тематику.

Форум обслуговують лікарі-консультанти інформаційно-довідкової служби „Здоров`я жінки” (м.Львів, вул.Городоцька, 214): Світлана Попова, Антон Стрихарчук та Віталій Лукаш.

Ми вітаємо на форумі публікації спеціалістів: лікарів, фармацевтичних працівників, психологів, педагогів та журналістів:

  • Рецензії на наші публікації;
  • Проблемні статті;
  • Інтерв`ю з спеціалістами.
УВАГА! Будь-які публіцистичні, критикуючі матеріали, що поміщуються на форум захищені авторським правом. Ми також рекомендуємо авторам матеріалів проставляти на них знак захисту авторських прав (копірайт). У випадку відсутності знаку авторської власності, власником авторських прав вважається учасник форуму, що подав матеріали.

На форумі забороняється:

  • Відверта реклама;
  • Використання нецензурних висловів;
  • Повторення повідомлень;
  • Надсилання повідомлень, що не мають відношення до тематики форуму.
Мова форуму – українська. Використання російської мови – допустиме, проте користувач відповідає за вірне трактування його повідомлення.

Будь-які питання що-до форуму надсилайте на адресу:

:::Версiя для друку:::
Про проект | Тематика статтей | Форуми
Доставка ліків | Корисні адреси | Дошка оголошень
Благодійний фонд "Галицький аптекар"
79040, Львів, вул. Городоцька, 214


ОПИТУВАННЯ
Яку суму коштів Ви витрачали в рік на придбання медикаментів і виробів медичного призначення (середнє за останні три роки)?
 До 100 грн.
 101 - 500 грн.
 501 - 1000 грн.
 Більше 1001 грн.
медтехника
Copyright © 2003 БФ "Галицький аптекар" Всі права застережені    Останнє поновлення : 30.07.2004